Dedzinātie apdares dēļi

Dedzinātie apdares dēļi

Koka Kubliņš, sadarbībā ar kotumaki.lv – augstas kvalitātes dedzināto apdares un dizaina dēļu speciālistiem – jau vairāk kā mēnesi piedāvājam jaunu apdares materiāla veidu – dedzinātos dēļus. Kā uzticami stiklašķiedras koka kublu izgatavotāji, kuru pamatvērtības ir augstas kvalitātes kublu izgatavošana un klienta sajūsma par paveikto – esam spēruši kārtējo soli, lai kubli kalpotu vēl ilgāk! Ja standarta apdares dēļi nolietosies un būs vēlams tos pārkrāsot pēc aptuveni 5 – 6 gadiem, tad dedzinātie dēļi noveco līdz ar savu saimnieku un kalpo līdz pat 5 reizēm ilgāk!

Kas ir KOTUMAKI tehnoloģija?

Tā ir īpaša dedzināšanas metode, kuras tradīcijas meklējamas senajā Japānā. Tehnoloģija paredz, ka katrs koka dēlis tiek apdedzināts speciāli pielāgotā krāsnī, kontrolētā temperatūrā un spiedienā, radot ogles slāni dēļa virskārtā. Deguma dziļums ir redzams koka krāsā un struktūrā – tādējādi katrs izstrādājums iegūst unikālu, vizuāli pievilcīgu zīmējumu. Nereti novērojams, ka dedzinātie dēļi, mainoties diennakts stundai, saules gaismas intensitātei un leņķim – arī maina savu nokrāsu.

Kāpēc dedzinātie dēļi kalpo ilgāk?

Kontrolētais spiediens un atbilstoša temperatūra dedzināšanas procesā ir noteicošie faktori, kas ietekmē ne tikai vizuālo izskatu un deguma dziļumu, bet arī kalpošanas laiku. Svarīgi, lai dēļi ir apdedzināti ne par daudz / ne par maz. Kalpošanas laiks ir ilgāks par standarta apdares dēļiem tāpēc, ka ogles slānis kalpo arī kā aizsargslānis pašai koksnei, kas to pasargā no vides ietekmes un kaitēkļiem, kam labpatīk mitināties koksnē un to bojāt. Apdedzinātā koksne, gluži vienkārši, nav tiem interesanta vide, kurā uzturēties.

Cik maksā kubls ar dedzinātajiem dēļiem?

Pašā pamatā cena par kublu ir sākot no 1100 € par standartkomplektāciju, kurā iekļauts sekojošais – kubls ar augstumu 0,96 metri, kas aprīkots ar iekšējo krāsni / kubla apdares (standarta apdares dēļi) un baseina krāsas – pēc klienta izvēles / mazās kāpnes / lāpstiņa / airis. Dedzinātie dēļi ir kā papildaprīkojuma opcija, kas nāk standarta apdares dēļu vietā un maksā 300 €. Līdz ar to standartkomplektācijas kubls ar dedzinātajiem apdares dēļiem izmaksā ne vairāk kā 1400 €, ja citas papildus aprīkojuma iespējas netiek izvēlētas. Izvēloties kublu ar dedzinātajiem dēļiem būsiet drošs, ka investējat līdzekļus līdz pat 5 reizes ilgākam kubla kalpošanas laikam, kas pasargās to no ārējo faktoru ietekmes ilgtermiņā!

Svarīgi!

Atcerieties, lai kubls kalpotu kā investīcija Jūsu veselībai un ilgi – par to ir pienācīgi jārūpējas, neatkarīgi no tā, kāda ir tā apdare. Par to, kā pareizi kopt kublu, uzzini šeit – Padomi Koka Kubla Lietošanai

Ja esi izlēmies iegādāties stiklašķiedras koka kublu ar dedzināto dēļu apdari, dodies šeit un izvēlies “dedzinātie dēļi” opciju pie apdares materiāla, kā arī citas papildaprīkojuma iespējas pēc vēlēšanās – Kubla pasūtījuma pieteikums

Ja ir kādi neskaidri jautājumu vai nepieciešama konsultācija pirms iegādes, droši zvaniet – 28877335

Patīkamu atpūtu vēlot,

Koka Kubliņš